Holding Hakkında

Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin'in 1982 yılında Almanya'nın Aachen kentinde, Santex Moden GmbH isimli şirketini kurmasıyla atılan Şahinler Holding, Tükiye'deki faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır.

36 yıldır faaliyetine devam eden Şahinler Holding, istikrarlı bir büyüme performansı ile 6 farklı sektörde, 5 farklı ülkede, 11 grup şirketi ile faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Dünya çapında 10.000’e yakın çalışanı bulunan Şahinler Holding; dolaylı olarak 30.000 kişiye iş imkanı sağlamaktadır.

Grup Şirketlerine Stratejik Danışmanlık, Müşavirlik, İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler, Finans, Hukuk, Lojistik, Teknoloji Altyapı Hizmetleri vermektedir. Ayrıca grubun yeni projeler ve iş geliştirme faaliyetlerini yürütmektedir.

Bunların yanı sıra eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel alanlarda faaliyet göstermek amacıyla 1987 yılında Şahinler Vakfı kurulmuştur. Konya ve Çorlu'da ilköğretim ve meslek lisesi yaptıran, Türkiye'nin çeşitli illerindeki eğitim kurumlarının muhtelif ihtiyaçlarını karşılayan Şahinler Vakfı, her yıl başarılı 500 öğrenciye burs vermektedir. Şahinler Vakfı eğitime sağladığı katkıların beraberinde gerek afetzedeler gerekse ihtiyaç sahibi ailelere de yardım etmektedir.

İletişim

Seba Office Boulevard , Ayazağa Mah. Mimar Sinan sk. No:21 B/34 Kat:5 Sarıyer/İstanbul